.

.

Laminator Тоа Не е За Слаби - Две Страни Печатени

Laminator Тоа Не е За Слаби - Две Страни Печатени

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

laminator Кригла е совршен за вас.Совршен laminator Работа чаши за вас, вашите колеги, шеф, вработен, пријатели кои сака своето семејство. 11 оз. / 325 ml капацитет керамички кригла.Произведени со Кактус Облоги за максимизиран отпечаток област, живописни бои репродукции, и ненадмината слика издржливост.Максимална печатење област : 9" x 3 1/2".Големина : 3 1/8" x 3 3/4".Кул чаши, направи големи подароци за празниците : Денот на Вљубените, Свети Патрик Ден Велигден, Ден на Мајката, Таткото Ден, Денот на Независноста, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста и повеќе..!.laminator Работа Наслов Чаши.Laminator Тоа Не е За Слаби - Два Печатени Страни.

Главните карактеристики

Избор на клиент