.

.

Телефон Рака Мобилен Телефон Lanyard Виси Кабелот Телефон Синџир Телефон Случај Капка Виси Синџир Телефон Загуба Превенција За Врвка За Телефон Падне Превенција(Зеле

Телефон Рака Мобилен Телефон Lanyard Виси Кабелот Телефон Синџир Телефон Случај Капка Виси Синџир Телефон Загуба

DEN 1528.80

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 185mm.Материјал : Акрил.Боја : КАКО на Сликата.Количина : 1 Pcs.Пакет содржи : 1*Телефон Синџир(само синџир).Количина : 1 Pcs Size : 185mm Material : Acrylic Color : КАКО Picture Package вклучуваат : 1*Телефон Синџир(само синџир)Забелешка : 1.Поради светлината и го следи ефект, бои може да има лесно разлика.2.Ве молиме оставете малку големина грешки поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот разбере!.

Главните карактеристики

Избор на клиент