.

.

20 кг Фитнес Вежби Тежина Вест - Прилагодливи и Удобно Рамо Поместена Тренингот Спортска Јакна за Мажи & Жени Работи Обука Џогирање

20 кг Фитнес Вежби Тежина Вест - Прилагодливи и Удобно Рамо Поместена Тренингот Спортска Јакна за Мажи & Жени

DEN 1079.76

Пристапност
Во достапна форма

Велкро дизајн : а проширува Велкро е наменета за губење на вест, кој е силен и издржлив, не е лесно да падне, и го подобрува цврстина на песок облека.Прилагодливи тежина : тежината на носечките вест може да се прилагоди според тежината соодветен за вашата вообичаените обука, погоден за широк спектар на луѓе.Метал : внатрешноста на товарот песок одговараат е изработен од специјално обработена прашина на челични топки за да се спречи ниска густина и да се обезбеди вашиот носи удобност.Има добра водоотпорен и дише : ова носечките вест е направен од Оксфорд ткаенина, што го прави носечките вест има добра отпорност на триење и издржливост.Hemming дизајн : На hemming дизајн на товарот песок облека не само што може да се подобри цврстина на песок облека и не е лесно да се отвори темата, но, исто така, ефикасно спречување песок истекување и да биде убава и великодушни.Име : Тежина vest Material : Оксфорд ткаенина + водат cloth Style : adjustable Specification : 20kg Application : трчање, гравитацијата обука, cycling Size : 38*10*35cm Features : 1. На носечките песок облека е направен од дише и удобно Оксфорд ткаенина, што го прави песок облека имаат добра отпорност на триење и durability2. На проширува дизајн на големите Велкро прави Велкро силни и издржливи, не е лесно да се падне off3. Песок вест може да се прилагоди на тежина според своите потреби да ги исполни сите ваши needs4. На ивица дизајн го прави песок јакна не е лесно да се исклучите од линијата, пауза, и течење на песок, и тоа е исто така убаво и generous5. Внатрешноста на товарот песок одговараат е изработен од специјално обработена прашина челични топки, така што можете да го носат удобно за време на exercise6. Песок одговараат усвојува мулти-дел поделба линии да се направи пополнување не е лесно да се падне, и тоа е погодно да се wear Packing листа : 1*тежина вест.

Главните карактеристики

Application:
running, gravity training, cycling
Size:
38*10*35cm
Features:
1. The weight-bearing sand garment is made of breathable and comfortable Oxford cloth, which makes the sand garment have good abrasion resistance and durability :
2. The widened design of the big Velcro makes the Velcro strong and durable, not easy to fall off :
3. The sand vest can adjust the weight according to your own needs to meet all your needs :
4. The edging design makes the sand jacket not easy to get off the line, break, and leak sand, and it is also beautiful and generous :
5. The inside of the load-bearing sand suit is made of specially treated dust-free steel balls, so that you can wear it comfortably during exercise :
6. The sand suit adopts multi-section dividing lines to make the filling not easy to fall, and it is convenient to wear :
Packing list:
1*weight vest :
Избор на клиент