.

.

Gamecraft 36 Јуниор Кат Хокеј Стапови (Сет од 3) - Жолта

Gamecraft 36 Јуниор Кат Хокеј Стапови (Сет од 3) - Жолта

DEN 732.48

Пристапност
Во достапна форма

Пакет количина : 1. Земја на Потекло : Кина.Нема батерии што се бара.Тип на производ : СПОРТИНГ СТОКИ.Поттикнување конкурентност и тимот игра во училишта, спортски сали и rec центри со Gamecraft помлад кат Хокеј во собата.Децата можат да научат како да помине, се пука и да се брани на дух пакостник со овој сет, што го прави лесно да преминат од играње подот Хокеј на поле или Хокеј на мраз.На трајни пластични стапчиња дојде во жолта.

Главните карактеристики

Избор на клиент