.

.

ibasenice 3pcs Телефон Lanyard Мобилен Телефон Lanyard Декоративни Beaded Телефон Виси Lanyard уроци Телефон Виси Јаже Прашка за Мобилни Камера USB Диск

ibasenice 3pcs Телефон Lanyard Мобилен Телефон Lanyard Декоративни Beaded Телефон Виси Lanyard уроци Телефон

DEN 268.56

Пристапност
Во достапна форма

Овие lanyards може да се носи на вашите раце на опрема загуба или штета.Погоден за лесен електронски додатоци, лични карти, камери, мобилни телефони, итн.Лесни, можете лесно и безбедно да го носат вашиот телефон и камера.Направени од високо - квалитетни материјали, погоден за фото апарати, мобилни телефони, ранци, чанти, итн.Тие можат да бидат дадени на пријатели и љубовници, како подароци за Божиќ, роденден, годишнина или Денот на Вљубените.Опис Ако сте во потрага за мобилен телефон lanyard, тогаш ќе мора да го пропушти нашиот мобилен телефон lanyard.Тие се направени од високо квалитетни материјали, високо - квалитетни и издржливи.Може да се користи и за мобилни телефони, паричници, камери, MP3, итн.Тоа може да биде и lanyard и телефонски оркестарот.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано - Материјал : Полимер Глина - Size : 20. 00 X0. 60 X0. 60cm/ 7. 86 X0. 24 X0. 24inch - Овие lanyards може да се носи на вашите раце на опрема загуба или оштетување.- Лесни, можете лесно и безбедно да го носат вашиот телефон и камера.- Направени од високо - квалитетни материјали, погоден за фото апарати, мобилни телефони, ранци, чанти, итн.- Тие можат да бидат дадени на пријатели и љубовници, како подароци за Божиќ, роденден, годишнина или Valentine' s Day.- Погоден за лесен електронски додатоци, лични карти, камери, мобилни телефони, итн.Пакет Вклучувајќи 3 Телефон Lanyards.

Главните карактеристики

Избор на клиент