.

.

ЛЕСНОТИЈАТА НАЧИН Блек Метал Кревет Рамка Кралицата Големина, Гроздобер Headboard и Footboard, Премија Стабилна Челик Slat Поддршка Душек Фондацијата

ЛЕСНОТИЈАТА НАЧИН Блек Метал Кревет Рамка Кралицата Големина, Гроздобер Headboard и Footboard, Премија Стабилна

DEN 506.40

Пристапност
Во достапна форма

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЦВРСТ МЕТАЛ СТРУКТУРА : Нашата железо кревет рамката е направена од 100% метални материјали.Челични цевки со прав-обложени заврши.На тешки метали slats се обезбеди најдобрата поддршка за вашиот душек. ( душек не се обезбедени).ГРОЗДОБЕР ДИЗАЈН : железо кревет рамка има класични headboard.Силен челик поддршка ќе не направи кревет лесно да слајд.Тоа е особено од модерен изглед, и тоа е многу погоден за нашата спална соба.ДВОЕН КРЕВЕТ КРАЛИЦАТА ГОЛЕМИНА : 82.68"L X62.20"W X34.65"H. Одговара за душек големина : 79.92"X59.84".На душек целосно ги покрива рабови и агли за да се осигура вашата безбедност.Има доволно простор за складирање под креветот за облека, играчки, итн.Играат одредена складирање на функцијата, за да се зачува простор.ЕДНОСТАВЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Ние ќе вклучува инсталација прирачник на железо кревет во пакет.Ги содржи сите инсталација на компоненти.Чекори се едноставни и лесни.Почеток лесно.УСЛУГАТА ГАРАНТИРА : Ние се задоволството на клиентите како наш критериум.Дали вашата најдобра да се направи вашиот најдобар.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се консултирате со нас.Инструкциите за инсталација се вклучени во пакетот.Чекори се многу едноставни, вие само треба да ги следат чекорите за да ја завршите инсталацијата.Процесот на инсталација е исто така многу интересна.Голем складирање.Тоа е во можност да се одржи дребулии и имаат добра меморија функција.Изберете она што ви се допаѓа според вашето хоби.МОДЕРЕН МЕТАЛ КРЕВЕТ РАМКА.Висок квалитет на модерен стил кревет рамка.Едноставно и удобно.Три стилови и големини.Погоден за секоја спална соба.Инструкциите за инсталација се вклучени во пакетот.Чекори се многу едноставни, вие само треба да ги следат чекорите за да ја завршите инсталацијата.Процесот на инсталација е исто така многу интересна.Голем складирање.Тоа е во можност да се одржи дребулии и имаат добра меморија функција.Изберете она што ви се допаѓа според вашето хоби.Три големини.БЛИЗНАЦИ : 77.56(L)×40.94(W)×34.65(H)ЦЕЛОСТ : 77.56(L)×57.48(W)×34.65(H)КРАЛИЦАТА : 82.68(L)×62.21(W)×34.65(H).

Главните карактеристики

Избор на клиент