.

.

Коегзистираат Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик со Слама - мир еволуција хармонија јин јанг Сина 32 оз Обичај

Коегзистираат Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик со Слама

DEN 959.52

Пристапност
Во достапна форма

Овие шишиња со вода имаат трајна ласерска врежани слика со факултативниот сопствен текст да се направи тоа персоналните само за вас или вашите најблиски.Поларните Камила drinkware е направен со двоен ѕид, вакуум изолирани изградба за да се обезбеди одлична топлина и ладно задржување.Капакот карактеристики флип врвот, мека гума прст задржете, и крути и отстранлив слама за лесно чистење.Сите гравирање и прилагодување (ако е применливо) се прават токму тука, во Лос Анџелес, CA.На ласерско гравирање отчукувања перформанси на едноставен налепница или decal на шише.. сликата е постојана.Поларните Камила drinkware е BPA и да доведе бесплатно со перформанси кои ривали или ритам на конкурентски брендови на drinkware.Не машина за миење садови безбедно.Два пати на топлина и ладно задржување на стандардни туристички кригла. 32 унца димензии се 3.70 инчи со 3.70 инчи од 10.25 инчи.Сите предмети се со гордост lasered/прилагодена во Лос Анџелес, CAThe производ е од не ' рѓосувачки челик Поларните Камила шише за вода со трајна ласерска врежани уметнички дела.Не се решат за винил налепница или евтини decal.. добиете вистински договор.На шише за вода е BPA-free и, но не и машина за миење садови безбедно.Миење на рацете се препорачува.Поларните Камила drinkware е направен со двоен ѕид, вакуум изолирани изградба за да се овозможи одлична топлина и ладно задржување.Овие шишиња со вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална патна чаши.

Главните карактеристики

Избор на клиент