.

.

YITAQI Мобилен Телефон Синџир Телефон Виси Кабелот Акрилик Синџир Телефон Загуба Превенција за Врвка за Телефон Падне Превенција Телефон Случај Капка Виси Синџир(А)

YITAQI Мобилен Телефон Синџир Телефон Виси Кабелот Акрилик Синџир Телефон Загуба Превенција за Врвка за Телефон

DEN 732.00

Пристапност
Во достапна форма

Големина : како се покаже слика.Материјал : Акрил.Боја : КАКО на Сликата.Пакет содржи : 1*Телефон Синџир.По Услуга : Само да ги купите со 100% доверба.Ние го цениме и ја негуваат многу за вашата доверба во нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Избор на клиент