.

.

Сува Храна Фармацевт Сад во Ѕид од Жита Фармацевт Бонбони Ѕид Диспензерот за Овес Бонбони Granola Ореви Грав (Triple)

Сува Храна Фармацевт Сад во Ѕид од Жита Фармацевт Бонбони Ѕид Диспензерот за Овес Бонбони Granola Ореви Грав

DEN 2140.80

Пристапност
Во достапна форма

1. На диспензерот е hermetically запечатени која ја задржува свежината на сува храна. 2. Едноставно ставете сад под фармацевт и пресврт на knob да се добие контролирани дел. 3. Многу лесно да се чисти и да се вклопат за повеќето countertops.Сега вашите деца можат да уживаат во житни и сува храна во стил. 4. Едноставниот, елегантен дизајн, има една јасна, види преку, со висок квалитет пластичен сад кој има една кутија на житарици. 5. Децата ќе најдете забава вртење на knob и гледање на житни падне совршено во нивните сад додека мајки може да се увери дека децата нема да бидат одлевање житни целиот кујна.

Главните карактеристики

Избор на клиент