.

.

Ранец Слободно Кеси Лаптоп Туристички Ранец Големи Пелена Лекар Торба Училиште Водоотпорен Мултифункционален Големи Патување Nappy Менување на Кеси за Тинејџерите

Ранец Слободно Кеси Лаптоп Туристички Ранец Големи Пелена Лекар Торба Училиште Водоотпорен Мултифункционален

DEN 1944.00

Пристапност
Во достапна форма

Носат-отпорни : Стилски ранец направени од Оксфорд ткаенина и најлон ткаенина, тоа е лесно да се чисти; ова пелена торба е да се носат-отпорни и отпорни на деформација.Разноврсна и стилски, тоа е добар избор за мама и тато.голем Капацитет : повик торба има 8 џебови, паричници, и така натаму, да се обезбеди доволно простор за потребните работи кои треба да се одржат совршен ред.Удобноста : Зајакнати рабови и челична рамка на главната преграда задржи совршен облик на вреќа и издржливи на употреба.Поместена задниот панел и рамо, рака обезбеди удобно носење.Удобен Дизајн : може да се користи како ранец, рачна ташна, или виси на бебе превоз.Погоден е за шопинг, туризмот и други прилики.Практичен и соодветен за мажите и жените.Хуманизирано услуга : 100% задоволство е загарантирана од страна на нашите Пари Назад политика.Pls се купи со доверба.Производ introduction1 главниот капацитет на кеса, 2 странични џебови, 1 предниот џеб, 4 мали внатрешни џебови, мулти-џеб дизајн, од страна на отворен храна, стави прстите во.Двојно креативен дизајн, удобно.Прилагодливи рамо, рака.Голем капацитет, трајни и модерен Перење method It се препорачува да се мијат со рака, во сонцето, сува и железо на ниска температура, не се измијат, не присилува надвор, но може да биде делумно се исцеди Печатење material290 twill крпа, три-двострано печатени крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент