.

.

TJLSS 8/16pcs/set Multifuntional Нерѓосувачки Челик Помине Педикир Маникир Алатки Помине Clippers Поставите Домаќинство Анти-Поздравниот Ножици Колекции (Боја : Црна)

TJLSS 8/16pcs/set Multifuntional Нерѓосувачки Челик Помине Педикир Маникир Алатки Помине Clippers Поставите

DEN 2809.92

Пристапност
Во достапна форма

Количина : 8/1 6pcs помине clipper комплет.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Големина : Ноктите Грижа Алатка Поставува.Функција : Висок квалитет на Нокти во Собата.Материјал : СТП+ ' Рѓосувачки Челик.Nrial : СТП+ Нерѓосувачки Steel Weight : 8pcs : 262g 16pcs : 291g Size : 16pcs : 165*226*28mm8pcs : 165*238*25mm Quantity : 8/1 6pcs помине clipper kit Material : Нерѓосувачки Steel Size : Ноктите Грижа Алатка Sets Function : Висок квалитет на Нокти Set Material : СТП+Нерѓосувачки Steel Package се Вклучени : Ноктите clippers setnotes : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Повторно да се прилагоди на ноктот.

Главните карактеристики

Избор на клиент