.

.

Sihuuu Скара Четка и Scraper, Засилен од не ' Рѓосувачки Челик Влакната Чистење Алатки, Најдобри Тешки Отворено Скара Четка за полнење за Сите Типови на Скара, СКАРА Скара ?

Sihuuu Скара Четка и Scraper, Засилен од не ' Рѓосувачки Челик Влакната Чистење Алатки, Најдобри Тешки Отворено

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

【Премиум Материјали】Тешки нерѓосувачки челик скара четка е направен од нерѓосувачки челик и пластика. 【Влакната Дизајн】2-во-1 наежвам главата и дизајн на скара scraper алатка.2 реда од нерѓосувачки влакната,поцврста,флексибилни,напорно за да го израмните надвор,одржување на своите цврстина и острината за подолго време. 【Удобно се Справи со】 18 инчен долга рачка,да ги задржи вашите раце подалеку од топлина,во повеќето труд заштеда агол за употреба.Издржливи и nonslip пластична рачка, не се грижиш рачката ќе се скрши и кадар, се лизга надвор од вашата рака. 【скара чистење лесно】 BBQ четка може да флексибилни чисти и на врвот и на страни,дури и на рабовите на овална на вашата скара.Скара Scraper може лесно отпад и да се намали во текот на најтешките остатоци на скара без да остават било гребнатини. 【Работи за сите скара решетки】Жица за скара четка погоден за секој модерен СКАРА скара, Тоа може да биде одлична за чистење на гас скара, јаглен скара или порцелан скара.СКАРА четка е најдобра СКАРА скара cleaning tool.СКАРА скара четка и scraper е неопходно за чистење на скара во домот и бар.Жица за скара четка погоден за секој модерен СКАРА скара, Тоа може да биде одлична за чистење на гас скара, јаглен скара или порцелан скара.СКАРА четка е најдобра СКАРА скара cleaning tool.СКАРА скара четка и scraper е неопходно за чистење на скара во домот и бар.

Главните карактеристики

Избор на клиент