.

.

Џото Големи Половина Литри/64oz Мотивациони Шише за Вода со Време Маркер & Слама,Leakproof BPA Free Спортови на Вода на Југ со Рачка за да ве Потсети Пиете Повеќе Вода,Хидрат в?

Џото Големи Половина Литри/64oz Мотивациони Шише за Вода со Време Маркер & Слама,Leakproof BPA Free Спортови

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

【Останете Мотивирани и Хидрирани】- Кој време-печат охрабрување фрази, нашите шише за вода ќе ве потсетам да се задржи пиење додека не се погоди вашиот дневен хидратација цели, совршено за фитнес, губење на тежина, мускулите се добие, апетитот контрола и општата здравствена состојба. 【Половина Галон Голем Капацитет】- Големи 64 ОЗ капацитет овозможува да уживаат во еден полн со вода шише/jug, без да рефил тоа често.Опремен со мерна скала ви помогне да ги проверите вистинската количина на вода доза лесно и јасно.Широк-устата отворање е лесно да се пополни со коцки мраз и чиста. 【Различни Дизајн】- Капак опремен со силиконски слама, кој ви овозможува да уживате во истури-доказ пие.Дизајниран со безбедни за заклучување што го прави прашина и течење доказ.Доаѓаат со анти-пропадна хуманизирано се справи со плус трајни најлон рака, можете лесно може да го носи шише за вода било каде ви се допаѓа.Совршен за салата, тренингот, канцеларија и било отворено recreations. 【Хидрат во Стил】- Со секое шише е луксузен дизајн, со користење на тебе бои, можете да ја искажете вашата личност со боја дизајн кој одговара на вашиот уникатен карактер, стил и естетски вкус.Џото,домот на обновливи шише за вода, револуција на начинот на кој ние хидрат и промена на перцепцијата за тоа како здравје изгледа и се чувствува.Само следете ги нашите Џото продавница и да добиете повеќе информации за нашите производи и нови изданија. 【Купување Совети 2. Не машина за миење садови безбедно; 3. Не го намали.

Главните карактеристики

Избор на клиент