.

.

Џим Зрак Леано Железо Fajita Тавата со Дрвени Trivet, Претходно Зачинети Идеален за Скара и Кампување, Голем, Црна

Џим Зрак Леано Железо Fajita Тавата со Дрвени Trivet, Претходно Зачинети Идеален за Скара и Кампување, Голем,

DEN 843.36

Пристапност
Во достапна форма

Оваа прекрасна леано железо Fajita пан е вашиот најдобар инструмент да се готви вкусна Fajita.Се готви на скара или во фурна и трансфер на дрвени trivet за сервирање.Може да се готви значително Голем дел од месо и зеленчук.Претходно зачинети пан обезбедува супер топлина за задржување дури и ефикасна готвење.Smart дрвени trivet дозволи лесно ракување и пренесување од топлина на Маса.Ја спречува оштетување на површината се должи на топлина премногу.

Главните карактеристики

Избор на клиент