.

.

Coasters за Пијалаци Абсорбента Среќен Божиќ снежен човек Птица Црвена Позадина Не се лизга Плута Поддршка Увеселителен парк за Пијат Чаши & Чаши Топлинска Изолација К

Coasters за Пијалаци Абсорбента Среќен Божиќ снежен човек Птица Црвена Позадина Не се лизга Плута Поддршка Увеселителен

DEN 1086.96

Пристапност
Во достапна форма

Керамички Камен Coasters : Нашата Абсорбента Coasters се дизајнирани за да се осигура дека пијалоци, вода и други течности не проток на маса, coasters може да спречи акумулација на прашина, да ги задржи на купот на маса, desktop, countertops чисти.Топлинска Изолација : Нашата Топлинска Изолација Coasters можат да го издржат висока температура, заштита на вашата трпезариска маса, кујната countertops од оштетување.Можете да го поставите вашиот кафе, чај купот на овие coasters. 4/6/8 Парче Сет со Носителот : Плута Поддршка Coasters за пијалаци, абсорбента топлинска изолација керамика увеселителен парк, coasters без мирис, не се лизга, апсорпција на вода, обновливи првенство мат подлога за дома.Специјален Подарок : Нашата coasters ќе се направи голема housewarming подарок, како и на свадби и партии, денот на Благодарноста Подароци, Божиќ Подароци, Нова Година Подароци, Денот на Вљубените Подароци, Свети Патрик Ден Подароци, или како едноставен подарок за мајка,татко и деца.Не се Лизга Поддршка : Со дијаметар 10cm coasters е погодна за сите типови на чаши за пиење, како на пример чаши виски, tumblers, чаши и колби, што ги прави одлични лентата за алатки и прибор.

Главните карактеристики

Избор на клиент