.

.

BRIGHTT-QA454785 Нерѓосувачки Челик Тркала И Трим 6Pc се Вклопува 2009-2019 Flex

BRIGHTT-QA454785 Нерѓосувачки Челик Тркала И Трим 6Pc се Вклопува 2009-2019 Flex

DEN 1828.80

Пристапност
Во достапна форма

НЕ го КУПИТЕ, АКО НЕ ПОСЕДУВАТЕ 2009-2019 Flex на 4-врата, ЏИП.Оваа BRIGHTT дел е компатибилен со Ford Flex 2009-2019, 4 врати, ЏИП.Она што се вклучени во кутија?Вашиот пакет ќе вклучуваат BRIGHTT е 6 парче од не ' Рѓосувачки Челик Тркала Добро Акцент Трим, целосна должина, Со 3 M лепило за инсталација и црна гумена заптивка ивица. - BRIGHTT WQ49341. Направен во САД!Висок Квалитет на Полиран 26 мерач - 304 од не ' Рѓосувачки Челик. 3 M Автомобилската-Одделение Акрилик Пена лента ќе имаат за цел живот, без да предизвика било каква штета на површината на возилото.Лесна инсталација!Инсталира директно преку вашиот возила постоечката површина.Намалување на совршенство и Полиран да Огледало Сјај.ТРКАЛА И КРИЛАТА Додаток Трим има многу низок профил против возило.На гумена заптивка ивица е да се примени на горниот раб да се обезбеди додадена видливост и заштита.Тркала И Крилата Додаток Трим е претходно формирани за секој модел од Високо Полиран не ' Рѓосувачки Челик, со целосна 3 M акрилик лепило пена поддршка за да го подобрат изгледот на вашето возило.

Главните карактеристики

Избор на клиент