.

.

Јас СУМ МЕМ Сјајот Врвот Четка | Сјај Сенки Апликатори | Мали Силиконски-совет Четка за Прецизна и Долга-трајни Сјајот Апликација | К-убавина

Јас СУМ МЕМ Сјајот Врвот Четка | Сјај Сенки Апликатори | Мали Силиконски-совет Четка за Прецизна и Долга-трајни

DEN 1224.00

Пристапност
Во достапна форма

????СЈАЈОТ TOPPER : се Применува сјајот честички на специфични области на изборот.Четка ви овозможува да уживате во сјајот апликација со помалку придобивки; олеснување и зголемување на лепливоста. ????ПРЕЦИЗНА ПРИМЕНА : Користете Сјај Врвот Четка да се применуваат сјајот сенки на специфични области на очите. ????СИЛИКОНСКИ СОВЕТ : Направен од силикон, Сјајот Врвот Четка не апсорбира сенки и може лесно да се исчистат и користи онолку пати колку што е потребно. ????КАКО ДА се ИСЧИСТИ : Избрише четка со памучна подлога или ткиво по апликација за да ги очисти четка на преостанатиот сјајот честички. ????КОЈ Е јас СУМ МЕМ : Изразат Себе си, во секое време, Насекаде.Јас СУМ МЕМ е ултра-преносни, ултра-погоден за носене шминка за секојдневна само-изразување.Направени за on-the-go апликација за да се изразат себе си, во секое време, насекаде.

Главните карактеристики

Избор на клиент