.

.

Hemobllo Мобилен Телефон Tassel Виси Синџир Анти-изгубени Телефон Lanyard Мобилен Телефон Зглоб Синџир

Hemobllo Мобилен Телефон Tassel Виси Синџир Анти-изгубени Телефон Lanyard Мобилен Телефон Зглоб Синџир

DEN 302.16

Пристапност
Во достапна форма

Не е лесно да се и да се оштети, и е многу издржливи.Материјалот е удобно и текстура е удобно.Мулти-функционални и разноврсна, тоа може да се користи како телефон lanyard, подарок, итн.тоа на вашиот телефон за декорација, или да го носат на вашиот зглоб за да вашиот телефон се изгуби или украде.Јажето е доволно за поддршка на губење на многу мали предмети.Едноставен и лесен за инсталација и демонтажа, против пролизгување и анти-падот, практични и исклучителна.Description Our креативни мобилен телефон врвка за околу рака може да биде лесно да се залепи за телефонот случај, и рака на рака може да бидат обесени на зглоб на телефонот од паѓање или губење.И телефонски синџир јаже е доволно да го издржат објекти како што се телефони, камери, keychains, U дискови, трепка, чанти, итн.Карактеристики - Боја : Црвено - Материјал : Cinnabar - Големина : 16.00 X2.00 X1.50cm/6.29 X0.79 X0.59inch.- Не е лесно да се и да се оштети, и е многу издржливи.Материјалот е удобно и текстура е удобно.- Мулти-функционални и разноврсна, тоа може да се користи како телефон lanyard, подарок, итн.- тоа на вашиот телефон за декорација, или да го носат на вашиот зглоб за да вашиот телефон се изгуби или украде.- Јажето е доволно за поддршка на губење на многу мали објекти.- Едноставен и лесен за инсталација и демонтажа, против пролизгување и анти-падот, практични и исклучителна.Пакет Including1 x phone lanyard.

Главните карактеристики

Избор на клиент