.

.

GTW Сет од 4 Голф Количка 8 Drifter Сребро Тркало Покрива Центар Капи Универзална Одговара

GTW Сет од 4 Голф Количка 8 Drifter Сребро Тркало Покрива Центар Капи Универзална Одговара

DEN 1006.80

Пристапност
Во достапна форма

Сет од четири покрива.Се вклопува 8 инчен тркала САМО.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Овие маски се специјално дизајнирани за Голф Количка Тркала само, не Ќе работат на приколки, mowers итн.Еден од најлесните, повеќето достапни начини за да зачин до количката изглед.Додадете масна визуелна жалба на повеќето 8 инчен голф количка тркала.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Овие маски се специјално дизајнирани за Голф Количка Тркала само, не Ќе работат на приколки, mowers итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент