.

.

Reebok Момчиња Jogger Set - Долг Ракав Т-Маица и Руно Sweatpants (Големина: 5-12)

Reebok Момчиња Jogger Set - Долг Ракав Т-Маица и Руно Sweatpants (Големина: 5-12)

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Reebok Момчиња Jogger Set - 2 Парче Долг Ракав Tee Sweatpants и се одличен прилог на вашето момче гардероба.Изработен од екстра мека ткаенина за голема чувствуваат и совршено се вклопуваат, ова jogger сет за доенчиња и мали години карактеристики екстра нежно повлекување на joggers, удобно долги ракави т-маица.Се повлече На затворање.Одговара на нив со симпатична tees за навистина извонредна облека.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Едноставно машина за миење и собори сува; ве Молиме Референца Варијации за сите Достапни Големини и Бои.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ REEBOK : Момчиња Jogger Сет со Долг Ракав Т-Маица и Руно Jogger Sweatpants; Величината не доаѓаат од стои мирно, кои Живеат активен живот им овозможува на луѓето да бидат најдобри самите.МОМЧИЊА ОБЛЕКА СЕТ : Со овој jogger сет за момчиња, вашиот син добива супер меки долги ракави т-маица и за појавување на joggers; Секој 2-парче облека поставите доаѓа со голем број на забава и шарени цртежи и модели, кои се погодни за различни прилики.РАЗНОВРСНА : Овие joggers поставува доаѓаат во различни бои, кои може да се меша и натпревар за да одговараат на неговиот уникатен стил; Изберете од црна, бела, сива, и морнарица да изненади вашето бебе син со голема изглед облека која ќе може да му застане од каде тој оди; Дали тој е да се има забава дома, на игралиште, на playdate со пријатели, lounging дома, или се подготвува за кревет, тој секогаш ќе биде удобно во овој момчиња jogger сет.Машина За Миење.

Главните карактеристики

Избор на клиент