.

.

STERILITE САД во СОБАТА, 3-Pack, Бела

STERILITE САД во СОБАТА, 3-Pack, Бела

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Идеален за еден големина на порции на појадок житарки, салата, супа, сладолед, и закуски.Современа, издржлив дизајн.Микробранова печка и машина за миење садови безбедно.BPA-free и phthalate-слободни.Пакувани како збир од Три Чаши.САД во СОБАТА/3 20 МЛ БЕЛО со STERILITE.

Главните карактеристики

Избор на клиент