.

.

Издржливи Подот Светилка Подот Светилка Нордиските Око За Заштита Студија Подот Светилка Едноставна Дневна Соба И Кревет Дневна Соба Троседот Креативни Подот Све

Издржливи Подот Светилка Подот Светилка Нордиските Око За Заштита Студија Подот Светилка Едноставна Дневна Соба

DEN 15125.28

Пристапност
Во достапна форма

● Дизајн инспирација : совршена комбинација на технологијата и уметноста и модата, совршен соба декорација, со што нежност, чувство на топлина и романса, е ретка уметност, како убава како валцер. ● Практична настава : Овој тенок, едноставна подот светилка се зголемува осветлувањето на вашата студија, спална соба или дневна соба. ● Стабилна и безбедна : стабилна база обезбедува добра стабилност и спречува судир на деца или домашни миленици.Тоа е здрав абажур, која обезбедува добра заштита внатре. ● Irradiated област : 10 m2-15m2. ● Напон : 110 V-220 V.Боја класификација : подот lamp Voltage : 111 V ~ 240 V (inclusive)Дали интелигентна контрола : No Precautions : * Пакување спецификација : one This производ содржи само лустери и не содржи извор на светлина.*Ве молам, разберете дека грешка опсег е 1~3cm поради прирачник за мерење.* Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи, кои се вклучени во сликата.* Овој производ е донесена во вид.Поради неодолива фактори, како што се светло, агол, екранот, и сл., хроматските аберации може да се случи кога некој објект е примена.Поради прирачник за мерење на големината, постојат некои ситни грешки, на производот ќе биде главно врз основа на реалните приемот на стоката.* Светлината на luminaire е не-субјективна и обично зависи од wattage на светилка.*Повратни информации : Нашата цел е да се обезбеди првата класа на услуги, нашата служба за корисници е посветена на решавање на било какви проблеми за вас, ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да contact First-класа услуги на клиентите : задоволството на клиентите е секогаш наш врвен приоритет, и ние секогаш сме подготвени да се обезбеди услуга;ви Служи 24 часа, служи тебе е мојата pleasureceiling светла за ходници, спални соби, канцеларии, скали и повеќе комерцијални или станбени апликации.

Главните карактеристики

This product only contains chandeliers and does not contain a light source. :
*Please understand that the error range is 1~3cm due to manual measurement. :
* This package contains only this product and does not contain any decorative items involved in the picture. :
* This product is taken in kind. Due to irresistible factors such as light, angle, display, etc., chromatic aberration may occur when an object is received. Due to the manual measurement of the size, there are some minor errors, the product will be mainly based on the actual receipt of the goods. :
* The brightness of the luminaire is non-subjective and usually depends on the wattage of the lamp. :
*Feedback:
Our goal is to provide first-class service, our customer service is committed to solving any problems for you, if you have any questions, please feel free to contact
First-class customer service:
customer satisfaction is always our top priority, and we are always ready to provide service;Serving you 24 hours, serving you is my pleasure
ceiling lights for corridors, bedrooms, offices, stairs and more commercial or residential applications :
Избор на клиент