.

.

WODMB Стандард Подот Светилка Модерна Креативна Личност Птица Ткаенина Осветлување за Спалната соба/Дневна Соба/Студија

WODMB Стандард Подот Светилка Модерна Креативна Личност Птица Ткаенина Осветлување за Спалната соба/Дневна Соба/Студија

DEN 15125.04

Пристапност
Во достапна форма

●Извор на светлина тип : E14 ;Број на извори на светло : 3;Материјал : ковано железо;Димензии : 170*45см;Боја : Црна;Стил : Нордиските;Применливи простор : спална соба, дневна соба, студија. ●Едноставен дизајн концепт, уникатен дизајн на душата, таписерии изработка, строги изработка, шармот на уметноста на модата шарм, да ви донесе убави живот за да уживате. ●Формата и пропорциите се убави и хармоничен, насликан убавината на уредни облините на телото мекост и се водат, создавање на таписерии и детални осветлување форми, со елегантен, едноставна, лесна и природна убавина. ●Едноставен, но не и едноставна, модерен минималистички дом оркестарот осветлување, на луѓето им дава мир, ви дава пријатна и удобна околина кога сте уморни, шарени, енергична, едноставно, прекрасна и елегантна, со добра гледање и естетска вредност. ●Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние и ветуваме дека ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да ви даде задоволително решение!.Број на извори на светло : 3 Material : ковано iron Size : 170*45cm Colour : Black Process : спреј sanding Power : 31-40 WVoltage : 111 V-240 VStyle : Nordic Applicable простор : спална соба, дневна соба, study Scope:спална соба, дневна соба, студија, ресторан, и сл.

Главните карактеристики

Избор на клиент