.

.

OxGord 16 инчен Hubcaps Најдобро за 2012-2019 Toyota Camry - (Сет на 4) Тркало Покрива Центар Капи Сребро Rim ги Покрие - Автомобил Додатоци за 16 инчен Тркала - Snap На Hubcap, Авто Гуми Замена Н

OxGord 16 инчен Hubcaps Најдобро за 2012-2019 Toyota Camry - (Сет на 4) Тркало Покрива Центар Капи Сребро Rim

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРОВЕРИ ПРВО : погледнете 's fitment алатка за да се обезбеди оваа точка ќе може правилно да се вклопи вашето возило тркала.ИЗДРЖЛИВИ : изработени од високо квалитетни материјали за зголемување на долговечноста.Дизајниран да остане во место без разлика на времето или условите на патот.БЕЗБЕДНА : Овие резервни тркала опфаќа користењето прилагодливи челик задржување на прстените да се заклучи на своето место да се обезбеди сигурен & тесни одговара.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Не треба да ја посетите механичар, едноставно snap право на вашето возило е возило.Види ја нашата видео лево за брз туториал на процесот на инсталација.ПАКЕТ ОД 4 : Вклучува две (2) пред и два (2) задните hubcaps.OE дизајн да го заменитре оригиналниот опрема.Дали некогаш сте се стигнува од вашиот автомобил и забележав дека нешто едноставно не изгледа нели?Вие не сосема може да се стави прстот на тоа, се додека не сфатив дека hubcap на вашиот тркала е или скршено или само директно до недостасува?Не грижете се, бидејќи вашите пријатели во Ox Gord сте покриени!Лесно да го замени стариот, прекината, или исчезнати 16 инчен hubcaps.Издржливи и безбедни, вие никогаш не ќе треба да ги замениме.Ве молиме консултирајте се со 's fitment алатка за да бидете сигурни дека тие ќе правилно да се вклопи во вашите тркала.

Главните карактеристики

Избор на клиент