.

.

Biosilk Хидратантен Терапија Влага Оставете-во Спреј, 2.25 Унца

Biosilk Хидратантен Терапија Влага Оставете-во Спреј, 2.25 Унца

DEN 198.00

Пристапност
Во достапна форма

моќта на quinoa и свила да се смири.Свила протеини се задржи коса силен и здрав.Оваа длабока влага masque е формулиран со моќта на quinoa и свила да се смири, хидрат и поправка на косата.Свила протеини се задржи коса силен и здрав.Maracuja масло ја храни косата со лесна текстура.

Главните карактеристики

Избор на клиент