.

.

Eggtronic Преносни Брз Полнач и Apple MFI-Уверение Чи Безжична Моќ Бар Полначот Пакет

Eggtronic Преносни Брз Полнач и Apple MFI-Уверение Чи Безжична Моќ Бар Полначот Пакет

DEN 3816.00

Пристапност
Во достапна форма

БРЗ ПОЛНАЧ : Брзо Полнење на сите ваши USB-C телефони, лаптопи и таблети, како што се Macbooks, 2018 i Pad Про, i Phone SE, Xs Max Xs Xr X 8 8 Плус, Google Пиксели 3 /3xl / 2 / 2xl, Nintendo Прекинувач, Samsung Галакси Забелешка 9 / Note 8 / S9 / S9 Плус / S8 / S8 Плус/ S7, Nexus 5 X 6 P и повеќе.БРЗ ПОЛНАЧ : Само Сириус користи патентиран Eco Voltas да се постигне непобедлива ефикасноста на полнење од други Ga N полначи на пазарот.Крајниот резултат : 93% од енергијата земени од ѕидот моќта може да се користи за напојување на вашите уреди заштеда на пари и време на полнење.ЕНЕРГИЈА БАР : Моќен Apple MFI-уверение Чи безжична енергија банкарски трошоци до четири Apple уреди истовремено — вашиот i Phone, вашиот Air Pods, вашиот Apple се Види, и вашиот Mac Book; 53 W total output.ЕНЕРГИЈА БАР : Две 7.5 W Чи Apple Брза Безжична Полнење места за i Phone и Air Pods (или две Чи-компатибилен паметни телефони), плус еден 5 W магнетни безжични полнење на самото место дизајниран за вашиот Apple Watch T.Сите Eggtronic производи се дизајнирани во куќа од страна на инженери и занаетчии.Модернистички и минималистички дизајни за да се создаде уникатен рамнотежа помеѓу формата и функцијата.Преносни, мулти-уред, безжичен моќ банка направени за Apple.Исклучете и патување со неа или да ја користите дома - прави голема 3-во-1 безжични полнење клупа, совршен за инфомација и nightstands.Einova Моќ Бар е единствениот апарат што ќе треба.Дизајниран во Италија.

Главните карактеристики

Избор на клиент