.

.

Tinyuet Ѕид Виси Складирање Торба, Лен Виси Џеб Организатор, 5 Pack Ѕид-Монтирани Складирање Торбичка Џебови

Tinyuet Ѕид Виси Складирање Торба, Лен Виси Џеб Организатор, 5 Pack Ѕид-Монтирани Складирање Торбичка Џебови

DEN 188.40

Пристапност
Во достапна форма

????ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова виси организатор е направена од водоотпорен материјал, водоотпорен и moistureproof им овозможува на вашиот складирање торба повеќе издржливи,Овие Ѕид Плакарот Организаторите се направени од памук, лен ткаенини, па тоа е беспомошна и да има тоа е облик и додека виси на ѕидот. ????ГОЛЕМИНА : 5 Pcs /5.

Главните карактеристики

Избор на клиент