.

.

Најк Избрани Модели Рециклирани Б/В Одделение Голф Топки во Кромид Мрежа Торба (72-Парче)

Најк Избрани Модели Рециклирани Б/В Одделение Голф Топки во Кромид Мрежа Торба (72-Парче)

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Избрани модели на Nike во Една Кеса.Сите топки се рециклираат без менување на оригиналниот спецификации.Се Рециклира, Се Мијат & Исчистени.Во Фер да се Добра Состојба.Drawstring Мрежа Кромид Кожата Торба за Чување.Многу борци, добра состојба голф топки, може да вклучуваат умерена површината флеки, мало scuffs, мала промена на бојата која ќе не влијае на траекторијата на далечина или лет патот на топката.Топката не ќе има прекини.Повисок степен на Пракса и X-OUT модели може да бидат вклучени.Овие голф топчиња ќе вклучуваат играч(sharpie или чувствував пенкало) ознаки, тим и корпоративни логоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент