.

.

Sunex 3644 3/8 Вози SAE Stubby Влијание Хексадецимален Возачот Сет, 8Piece

Sunex 3644 3/8 Вози SAE Stubby Влијание Хексадецимален Возачот Сет, 8Piece

DEN 778.56

Пристапност
Во достапна форма

Ги исполнуваат или надминуваат ANSI спецификации.Stubby дизајн е идеален за работа во тесни простори.Кован од висок квалитет на CR-MO легиран челик.Вклучува компактен клип железнички пакување.Димензии се : 1/4" (364600) 3/8" (364602) 7/16" (364603) 1/2" (364604) 9/16" (364605) 5/8" (364609) 11/16" (364613) 3/4" (364611).Овој 8 парче stubby влијание хексадецимален возачот сет карактеристики возачот влијание одделение битови.Објектот е проектиран е идеален за работа во тесни простори, и карактеристики влијание одделение битови фалсификувани од висок квалитет на CR-MO челик.Вклучува компактен клип железнички пакување.

Главните карактеристики

Избор на клиент