.

.

Basix Круг за Еднократна употреба Храна Контејнер за Складирање, 8-Унца, Јасно, со Боја на Капакот, 5-Пакет

Basix Круг за Еднократна употреба Храна Контејнер за Складирање, 8-Унца, Јасно, со Боја на Капакот, 5-Пакет

DEN 121.68

Пристапност
Во достапна форма

Тесни капаци за заклучување во свежината.Микробранова/Замрзнувач безбедно.Врвот полица машина за миење садови безбедно.BPA free/Не-Токсични. 8 мл./5 парче сет.Основна храна за еднократна употреба садовите за складирање се цврсти доволно да се повторна употреба, но прифатлива доволно за да се фрлаат.Совршен за чување на овошје, лево overs и оброк во движење.Капаци заклучи на своето место за да се спречи неуредна протекување и печат во свежината.Бои кои се испраќаат по случаен избор : Сина, Виолетова, Портокалова, Зелена.BPA free/Не-токсични.

Главните карактеристики

Избор на клиент