.

.

Demeras Безбедност на Децата Главата Guard Заштитник со Три-Слоеви Помлад Бокс Шлемови Шок-Абсорбента Маја Кријат Кожа Headguard за Санда за Muay Тајландски за ММА

Demeras Безбедност на Децата Главата Guard Заштитник со Три-Слоеви Помлад Бокс Шлемови Шок-Абсорбента Маја Кријат

DEN 1110.96

Пристапност
Во достапна форма

Бокс шлем да се покрива целото лице да му се даде на главата сеопфатна заштита. 【СИЛНА И НОСАТ‑ОТПОРНИ,】 Направени на СТП кожа, силна и носат‑отпорни. 【СИЛНА И НОСАТ‑ОТПОРНИ,】 Направени на СТП кожа, силна и носат‑отпорни. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. 【ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА】Прилагодливи најлон главата појас може да се прилагоди на вашиот шеф да се чувствуваат удобно.Направи вашето дете да уживате со бокс во safe обука.Компактен моделирана пластична пена баласт, двојно задебелена баласт за челото, обезбеди одлична кондиција и заштита.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Компактен моделирана пластична пена баласт, двојно задебелена баласт за челото, обезбеди одлична кондиција и заштита.Направи вашето дете да уживате со бокс во safe обука.Високо ниво на заштита во целата глава заштита на поклопецот, истовремено овозможувајќи спортист обука ефикасно. 【ПОГОДЕН ЗА】Multilayer пена баласт, бокс глава покритие е за максимална заштита.Функција : 【ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА】Прилагодливи најлон главата појас може да се прилагоди на вашиот шеф да се чувствуваат удобно.Ви благодариме за вашето разбирање.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Деца Бокс Шлем Материјал : СТП Боја : Како на Слики Прикажани Спецификација : Мали димензии, погоден за глава турнеја под 52 см/20.

Главните карактеристики

Избор на клиент