.

.

Вратата Времето Соголување Soundproof Вратата Печат Лента V облик на Пена Kerf Времето Соголување Рамка на Врата Времето Соголување за Врати и Прозорци, Картичка Слот за И

Вратата Времето Соголување Soundproof Вратата Печат Лента V облик на Пена Kerf Времето Соголување Рамка на Врата

DEN 1365.60

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодлива должина : универзалната вратата печат соголување може лесно да се намали според вашите потреби да одговара на прозорци, врати и сите места сакате да се печат, кој е погоден за повеќето дупки во вашиот дом.Квалитетот материјал : брава за влезна врата времето соголување е направено од полиуретан гумени материјал и се покриени со СТП, кој со висока густина пена и мазна обвивка, која е во можност да ги сноси висока температура, носење, корозија и колизија, не е лесно да се деформира, обезбедување на долг животен век за вас.Боите може да има мали разлики како резултат на различните екрани, ве молиме да се разбере.Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Едноставен за инсталација : треба да се измери должината на јазот што треба да бидат запечатени и намалување на универзална времето соголување во потребната должина, а потоа на чиста и сува површина и слот вратата временската лента во јазот.Ве молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Подобрување на вашата соба животната средина : пена вратата weatherproofing лента поседува добра еластичност и звучна изолација ефект, што може да помогне да се приклучиш на јазот, блок прашина и вода и намалување на бучава, со што ќе се здраво и удобно животната средина.Широк апликации : вратата временски печат може да се широко се применува за страната слабости на лизгачки врати, безбедност вратата, екран врата, патио врата, стакло од врата, прозорци, плакар, шкаф, кабинет, итн.Доволно долго за прилагодување : вратата времето соголување мерки за 0.

Главните карактеристики

Избор на клиент