.

.

Makoroni - Роден да БИДЕ Tuba Играч Кариера Bl 3D Метал Табличка Рамка Авто SUV Камион Назнака на Носителот, t55

Makoroni - Роден да БИДЕ Tuba Играч Кариера Bl 3D Метал Табличка Рамка Авто SUV Камион Назнака на Носителот,

DEN 354.96

Пристапност
Во достапна форма

✔ВИСОК КВАЛИТЕТ, ДОЛГОТРАЈНИ – Челик Тешки Метална Рамка СО ПРЕКРАСНИ 3 D ПОКРЕНА ДИЗАЈН. ✔НАПРАВЕНИ ВО САД – Изградена Силна, Одличен Квалитет за на Отворено.Одличен Подарок за Семејството и Пријателите. ✔НЕ БЛЕДНЕЕ - СИТЕ ВРЕМЕНСКИ ДОКАЗ.Стандардна Големина за САД и Канада спортски автомобили, Autos и Камиони. ✔ВРВЕН КВАЛИТЕТ - Исчезнат, Крек, ' Рѓа Слободни. ✔ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Лесно се Враќа или Размена. %100 Задоволство Да Се Гарантира.Илјадници Дизајни за да го изберете.Полна Боја 3 D Покрена Стил на Дизајн.Мерки 12 X 6 инчи, тегови за 8 мл и е пред drilled дупки кои ги има растојание помеѓу 7 инчи.Тоа се вклопува во текот на сите Стандардна Големина, САД и Канада спортски автомобили, Autos и Камиони.Тоа е Сосема Нов и добро спакувани.Висок Квалитет, Тешки Авто/SUV/Камион НОВИНА ПЕРСОНАЛНИТЕ регистарски ТАБЛИЧКИ И АВТО ОЗНАКИ достапни на пазарот.Тоа нема да рѓа, ги кородираат или исчезнат.Тоа НЕМА да се кршливи или разбиена.

Главните карактеристики

Избор на клиент