.

.

ХУМБОЛТ H-8665 Завртка Компресор Менгеме, Вртливата Долната Вилица, 0-5/8 Макс Висина, 3/4 Макс Ширина

ХУМБОЛТ H-8665 Завртка Компресор Менгеме, Вртливата Долната Вилица, 0-5/8 Макс Висина, 3/4 Макс Ширина

DEN 259.92

Пристапност
Во достапна форма

Дувачкиот изградба.Отпорност на корозија.Сите се заоблени агли за да се спречи сечење на цевки.Единица грофот : 1.0. Слични во дизајнот на нашите Завртка Компресор Стеги освен што компресија на вредноста завртка има 1" (25мм) дијаметар serrated главата за поголема потпора.На стеги се изработени од месинг и обложено за отпорност на корозија.

Главните карактеристики

Избор на клиент