.

.

JJYGXYG Шноли Жените Домот Злато Шупливи Геометриски Метал Коса Ноктот Гроздобер Коса Клипови Headband Hairpin Коса Рак Коса Додатоци (Боја : FA0038)

JJYGXYG Шноли Жените Домот Злато Шупливи Геометриски Метал Коса Ноктот Гроздобер Коса Клипови Headband Hairpin

DEN 611.52

Пристапност
Во достапна форма

YSYSPJM модерен модел на hairpin не само што може да ги менувате фризура, но, исто така, покажуваат домот и слатка темперамент, што сте гламурозна, елегантна и шармантна.Избрани високо-квалитетни материјали и исклучителна изработка направи производ повеќе издржливи.Тоа нема да му наштети на вашата коса, па не се грижи за hairpin падне, можете да го цврсто да се поправи на вашата коса и да те направи сјај.Погоден за сите типови на коса, вклучувајќи ги и кадрава коса, густа, ретко коса, долга коса или коса екстензии.Тоа може да се користи за партиите, церемонии, родендени, банкети и дневни случувања. 1 buc Hairpin.

Главните карактеристики

Избор на клиент