.

.

32oz ИЗОЛИРАНИ ШИШЕ за ВОДА, 2 КАПАЦИ, СЛАМА, се СПРАВИ. XL VACCUM КОЛБА, ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ, ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ THERMOLOCK ТЕХНОЛОГИЈА BPA FREE, НЕ-ТОКСИЧНИ (СИНА

32oz ИЗОЛИРАНИ ШИШЕ за ВОДА, 2 КАПАЦИ, СЛАМА, се СПРАВИ. XL VACCUM КОЛБА, ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ, ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.

DEN 574.80

Пристапност
Во достапна форма

32oz Изолирани Шише за Вода, 2 Капаци, Слама, Ујп Одделение 18/8 Нерѓосувачки Челик, Двоен Ѕид Изолирани Технологија, Нема Истекување Термос, BPA Free, Не-Токсични, Спортски Шише Погодни За Топли и Ладни Пијалоци.Одржуваме хидрирани со нашите Вакуум Изолирани Без Течење Термос Колба што ги држи пијалоци мраз ладно за 24 часа и топла до 12 часа.Со двоен ѕид вакуум изолација, ова 100% BPA free нерѓосувачки челик шише за вода нема да трансфер вкусови, пот или ' рѓа што го прави совршено решение за повторна употреба.Ујп Одделение 18/8 Челик и Двоен Ѕид Изолирани Технологија прават оваа шише за вода совршено решение за одржување сте хидриран преку вежбање, играње на спорт, во текот на работниот ден или за повеќе авантуристички кампување, планинарење, трчање, велосипеди и екстремни спортови.Доаѓа со 2 удобен капаци, 1 со слама совршен за chugging и пие.И двете се овозможи лесно една рака се користи за чување на хидриран во движење.Држи супи и други жешки течности загревање со часови, идеална за преземање на училиште, на работа и на колеџ. 100% BPA free и не се токсични што го прави совршено решение за мажи, жени, деца, момчиња и девојки. 32oz Изолирани Колба Со 2 Капаци & A Слама.Држи Ладни Пијалоци До 24 Часа & Топла До 12 Hours Made Од Ујп Одделение 18/8 Нерѓосувачки Челик Со Thermolock, Двоен Ѕид Изолирани Технологија, Нема Истекување Термос Помош & Мирис што Го Прави Идеален за Ре-use Ideal За Долгите Денови Во Канцеларијата, Училиште, Колеџ & Совршен За Спортски Активности За Мажи, Жени, Деца, Момчиња, Девојки, Трчање, Велосипед Rides100% BPA Free & Не Токсични - Побезбеден Начин Да Уживате во Refreshments Easy Чиста Формула, се Мијат Со Сапуница Вода & Сте Подготвени Да Одите.

Главните карактеристики

Избор на клиент