.

.

shamjina 100pcs за Еднократна употреба Eyelash Маскара Прачки Шминка Четка Виза + USB Фен Фан

shamjina 100pcs за Еднократна употреба Eyelash Маскара Прачки Шминка Четка Виза + USB Фен Фан

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Треба удар удари со камшик по барањето за лепак за да биде целосно сува пред да им се овозможи на клиентите да ги отворат своите очи.Мини USB вентилатор е особено погоден за сушење пресадена трепките, пријатно за очите.Настава : Работа или да Наплатат Државата ќе биде сина светлина.Полнење целосно ќе биде Црвено светло.Испрати со 100pcs за еднократна употреба eyelash маскара прачки апликатори, четка глава може да се bended малку како што треба.Преносни Мини дизајн, батерија и трајни производи за употреба.Опис : - мини USB вентилатор е особено погоден за сушење пресадена трепките, удобно за очи - Преносни Мини дизајн, батерија и трајни производи за употреба - Треба да се удар удари со камшик по барањето за лепак за да биде целосно сува пред да им се овозможи на клиентите да ги отворат своите очи - Настава : Работа или да Наплатат Државата ќе биде сина светлина.Полнење целосно ќе биде Црвено светло - Испратете со 100pcs за еднократна употреба eyelash маскара прачки апликатори, четка глава може да се bended малку како што треба.Спецификација : Applicators : - Материјал : Висок квалитет најлон - Должина на : 10см/ 4 инчен - Lenght на глава : 3cm/ 1.2 inch Bower Фан : - Големина : прибл 11.5 x 7 cm / 4.53 x 2.76 инчен - Материјал : Метал, пластика - Боја : Роза red Package Вклучува : 100 Парчиња x Расположливиот Маскара Wands1 x Мини Климатизација Fan1 x USB Cable1x Виси Cord Note : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен) големина на разликата се должи на мерење.Ви благодариме.

Главните карактеристики

Избор на клиент