.

.

PULABO Пластични Игла Threaders Гроздобер Шиење Quilting Сребрен Напрсток Пакување од 10 Парчиња Stable†Квалитетот Удобен

PULABO Пластични Игла Threaders Гроздобер Шиење Quilting Сребрен Напрсток Пакување од 10 Парчиња Stable†Квалитетот

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Идеален за шиење и поправка плови, платно, кожа и слични материјали.Боја : Сребро.Ние сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е наш врвен приоритет, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми на кои што ќе наидете.Материјал : Железо.Големина : прибл. 18*19mm.Големина : прибл. 18*19mm We љубовта на нашите клиенти, вашето задоволство е наш врвен приоритет, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми на кои што ќе наидете.Материјал : Iron Color : Silver Ideal за шиење и поправка плови, платно, кожа и слични материјали.Note:All димензии се мерени рачно со отстапување (ranged)во 1-2mm.Ако случајно тие не се, ние се извинуваме за тоа.Сликите на производите се на нашата веб страница се земени од вистинските производи за себе, бои и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и сончева светлина.Пакет Including1.

Главните карактеристики

Избор на клиент