.

.

Eisco Лаборатории Burette/Цевка Менгеме, Еден, Висока Јачина Алуминиум - Пролет Натоварени Вилици - 7/8 Ширина Капацитет, Max 16mm Кол. Род

Eisco Лаборатории Burette/Цевка Менгеме, Еден, Висока Јачина Алуминиум - Пролет Натоварени Вилици - 7/8 Ширина

DEN 364.80

Пристапност
Во достапна форма

Пролет натоварени, висока јачина алуминиум вилици, има објекти во место.Има објекти до 7/8" Ширина/Дијаметар.Прав обложен за долготрајни заврши.Оваа burette менгеме има висока јачина алуминиум вилици, погоден за сите burettes до 100m L.Eisco Лаборатории со гордост го произведува свои производи со користење на state-of-the-art опрема, и по највисоките стандарди за контрола на квалитетот.Секој производ е внимателно дизајниран од страна на тим на лабораторија професионалци и искусни инженери со квалитет и трајност на ум.Тие се произведени само со највисока оценка, суровини и репроматеријали, како и според меѓународните стандарди за квалитет за да се осигура дека тие можат да го издржат употреба дури и во најтешките лабораторија средини.

Главните карактеристики

Избор на клиент