.

.

Стелт Дигитални Камери Ноќ Визија MONOCULAR W/Снимање

Стелт Дигитални Камери Ноќ Визија MONOCULAR W/Снимање

DEN 614.40

Пристапност
Во достапна форма

Напредни слаба Светлина CMOS Сензор. 1.5" Висока Резолуција TFT Дисплеј.Земете уште слики или видео.Прилагодливи Рамка го Оценувате 30 FPS / 25 FPS / 15 FPS / 8 FPS.Интегрирани IR Филтер за денот на употребата.Напредни слаба Светлина CMOS Sensor Take уште слики или video1.5" Висока Резолуција TFT Display Adjustable Рамка го Оценувате 30 FPS / 25 FPS / 15 FPS / 8 FPSIntegrated IR Филтер за ден use3x20mm Висок Квалитет цел lens ABS големо Влијание housing Rubberized grip SD Картичка прифаќа до 32 GB card Powered од 4 'AA' Батерии - не included Durable Најлон Сметководствена Торбичка вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент