.

.

5 Пак Спалната соба Вратата Копчиња со Брава и Клуч, Внесени Слично Црна Рачки на вратите за Внатрешни/Надворешни Врати, Модерен Влез Рачката на Вратата се Справи со

5 Пак Спалната соба Вратата Копчиња со Брава и Клуч, Внесени Слично Црна Рачки на вратите за Внатрешни/Надворешни

DEN 2948.16

Пристапност
Во достапна форма

Внесувањето влез бравите имаат внесено цилиндар со кои се соочува надвор од домашната дека само може да се отвори со клуч и палецот пак за внатрешни работи.Backset : Прилагодлив на 2-3/8", или 2-3/4".Нашата цел е да обезбедиме највисок квалитет по најдобра цена и да се осигура дека нашите клиенти се секогаш задоволни со нашите производи и услуги. [100% Задоволство Гаранција] - Ние нудиме 365 ден парите назад гаранција за било каква причина.Ракување : Универзална, десно или лево раце врати.Сребрениот финиш обезбедува стилско надополнување на почетниот проектот за подобрување, да се координираат со твоите современ дом мебел и ентериер.Вратата Дебелина : 1-3/8" да 1-3/4".Сребрениот финиш обезбедува стилско надополнување на почетниот проектот за подобрување, да се координираат со твоите современ дом мебел и ентериер. [Трајни Дома на врата заклучување на вратата дебелина 1 3/8"(35mm) 1 3/4"(44mm).На секое прашање или проблем во врска со предметите, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе и се даде разумно решение во рок од 24 часа.SAGAIOT уникатно направена квадратен облик на рачката на вратата со тешки конструкции, направен од висок квалитет на цинк легура & нерѓосувачки челик, полиран хром заврши, модерен плоштад заклучување на вратата се потврди со ANSI Одделение 3 Безбедност, го Надминува 200,000 циклус.Тие ќе им даде на вашиот внатрешни/надворешни врати посебен префинетост, со цврстина, мода и едноставност.Rosette Големина : 2.Носат-отпорни, и анти-корозија, добро конструиран и изграден за да трае, што се должи на нивните совршен дизајн и висок квалитет!.На внесувањето влез функција е идеален за надворешните врати, или спални бања внатрешни работи заклучување на вратите.[Внесени Слично Влез на Врата се Справи] - На внесувањето влез функција е идеален за надворешните врати, или спални бања внатрешни работи заклучување на вратите. [Елегантни Полиран Хром Финиш] - Multilayer боја, помина строгата 72 часа сол спреј тест, не се грижи за финиш chipping.

Главните карактеристики

Избор на клиент