.

.

Badia Allspice Земјата 2 Мл Pimienta Dulce

Badia Allspice Земјата 2 Мл Pimienta Dulce

DEN 74.40

Пристапност
Во достапна форма

Врвен квалитет producy од страна на Badia.Идеален за да имате во вашата кујна.Совршена големина.Топол, миризлива пипер вкус потсетува на каранфилче.Топол, миризлива пипер вкус потсетува на каранфилче, цимет и оревче, најдобри пријатели,Супи, салата,чорби,риба,живина,месо,десерти.

Главните карактеристики

Избор на клиент