.

.

Крстоносните Екипажот Дигитални Ноќ Визија Двоглед, Види Јасно во Вкупно Темнината, Големи Гледање LCD Екран, Долго Гледање на Далечина, Инфрацрвена ноќенпоглед Очи

Крстоносните Екипажот Дигитални Ноќ Визија Двоглед, Види Јасно во Вкупно Темнината, Големи Гледање LCD

DEN 2639.76

Пристапност
Во достапна форма

МОЌЕН ПЕРСПЕКТИВА, И ДЕН И НОЌ Висок Квалитет Digital Ноќ Визија Monocular Обезбедува Оптичко Зголемување & Инфрацрвено Осветлување за Почетник & Напредно Истражувачи & Спортисти Уживате во Возбудлива Ставови Додека Кампување, Планинарење, Лов, Птицата Гледа, Вршење Надзор, Гледање Спортски Настани и Повеќе.ИСКЛУЧИТЕЛНИ ЈАСНОСТ & ГЛЕДАЊЕ на ДАЛЕЧИНА се Здобијат со Кристално Јасна Слика До 400 M во Текот на Денот & 100 во ноќен живот со 7-Степен на Инфрацрвена Светлина, 2 X Дигитален Зум, Прирачник се Фокусира Тркала & Прилагодува Осветлувањето High-Definition Слика Ви Овозможува да ги Набљудуваат Целна со Неверојатни Детали Без Оглед на Условите.ГОЛЕМ ЛЕСЕН-ЗА-ЧИТАЊЕ LCD ВИЗИРОТ Џамбо Дигитален Екран Карактеристики Супер Едноставен Интерфејс со Индикатори за Инфрацрвено Илуминатор, Изградена-Во Режимот, се Нивото на Зумирање & Тековниот Статус на Батеријата Одлична Поле на Гледање за Набљудување на Птици, Елени, Зајаци и Други диви животни, Вода, Ѕвездите Навечер, Луѓе, регистарски Таблички, Итн.ДО 9 ЧАСА НА СИГУРЕН ОПЕРАЦИЈА Уред Работи на 6 Стандард АА Батерии за Прифатлива, Преносни Погодност Дома и во Областа Енергетски Ефикасен Модел се Испорачува До 9 Часа на Непрекината Употреба во Текот на Денот & До 4 Часа во текот на Ноќта на IR Поставување Остане Безбедно Обвинет за Долго Природата Скокање & Кампување Патувања.Врвка за околу LANYARD ВКЛУЧЕНИ Поставите Пристигнува со Сите Дополнителни Додатоци што Ви Треба за Удобно да Работат на Вашиот Monocular Директно Од Кутијата Вклучува Носат на Рака за Безбедност, Tripod Тема за Лесно Монтирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент