.

.

Goick Кожен Напрсток со цијан-2 парчиња Големи Кожен Напрсток Прст Cot со Метални Nib Рачно Изработени Игла и Конец Додатоци

Goick Кожен Напрсток со цијан-2 парчиња Големи Кожен Напрсток Прст Cot со Метални Nib Рачно Изработени Игла

DEN 1039.20

Пристапност
Во достапна форма

[Безбеден и сигурен] монета напрсток е доволно силна за да ги заштитите вашите прсти. [Добра компатибилност] совршен облик на напрсток ќе ви овозможат совршено се вклопуваат. [Таписерии изработка] На кожен напрсток е исклучителна во изработка, со цврсти материјали, која ги заштитува прсти добро. [Главната функција] иглата може да биде лесно да се турка со метал совет, и на прсти ќе не чувствуваат болка. [Високо-квалитетни материјали] На genuines кожен напрсток се направени од мека кожа, што го прави овој производ навистина удобно за време на процесот на шиење.Опис : Ова е голем монета напрсток направени од мека кожа со посебен dimpled метална паричка диск за fingertip заштита, па тоа ќе биде многу лесно и удобно да се користи.Ќе биде совршено заштитени додека ти сошијам, иглата ќе хит на метал диск на напрсток така што ќе ги имаат без грижи додека за шиење.Карактеристики : Материјал : Genuines Кожа Боја : Иста боја како на сликата Количина : 2 парчиња Големина : Топ : Прибл. 3cm / 1.18 инчен Nether : Прибл. 4 cm / 1.57 инчен Висина : Околу. 4.2 cm / 1.65 инчен Тежина : Околу. 8g Пакет се Вклучуваат : 1 Кеса x Големи Димензии Кожен Напрсток со цијан (вклучува 2 парчиња) Забелешка : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Избор на клиент