.

.

Miniblings Зајакот Bunny Coney Мобилен Мобилен Телефон Шарм Pendant Велигден Милениче Кадифен Бела

Miniblings Зајакот Bunny Coney Мобилен Мобилен Телефон Шарм Pendant Велигден Милениче Кадифен Бела

DEN 606.96

Пристапност
Во достапна форма

++ Зајакот кадифен со подвижни раце и нозе како мобилен телефон Синџир материјал pendant.Кадифен големината на pendant (без мозок) : 50mm Содржина : 1 мобилен телефон приврзоци ++ КВАЛИТЕТ : рачно изработени со љубов!Направена во нашата работилница во Берлин во Германија ++ БЕНЕФИЦИИ : Погоден за алергија на страдалниците - Направени во и испратени од Германија ++ СРЕЌЕН ПОДАРОЦИ : Miniblings Накит за вашите најблиски! - Совршен подарок за вашата годишнина, роденден, поминаа тестот, ангажман, свадба, детски роденден итн. ++.ЕКСТРА ВРЕДНОСТ : ве Молиме посетете ја нашата Продавница да се најде за појавување на ѓердани, обетки, клучните прстени, коса клипови, манжетната линкови, прстени, мобилен телефон шарм, брошеви и привезоци.Ние исто така нудиме на жените накит, мажи накит,деца накит, домашни додатоци, играчки и DIY изработката на материјали.Зајакот кадифен со подвижни раце и нозе како мобилен телефон Chainmaterial pendant.Plushsize на pendant (без мозок) : 50mm Content : 1 мобилен телефон приврзоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент