.

.

Мулти-функција Прирачник Лук Притиснете Криви Лук Мелење Slicer Хеликоптер од не ' Рѓосувачки Челик 304 Лук Притиска Готвење Gadgets Алатка со Лук Рокер и нож за лупење Set –

Мулти-функција Прирачник Лук Притиснете Криви Лук Мелење Slicer Хеликоптер од не ' Рѓосувачки Челик 304 Лук

DEN 1156.80

Пристапност
Во достапна форма

За разлика од конвенционалните лук дробилката, нови лук притиснете за брзи и моќни обработка со минимален напор ,само со една мала и назад лулка движење, што може да здроби каранфилче или ѓумбир со леснотија во секунди.Тоа е суштински кујнски алатки.На Wolltoll од не ' Рѓосувачки Челик 304 Лук Притиснете е ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ, одобрени за безбедност на храна мулти-функција прирачник лук дробилката и минсер дека со лак форма на ергономски се справи со дизајн за брзи и моќни обработка со минимален напор.Ние сме фамилијарните бизнис и ви даваме 100% на секој еден од нашите единствени клиенти.Оваа лук presser е одра-бесплатно и лесно да се чисти.На лук притиснете е направен од 100% премија храна одделение од нерѓосувачки челик #304, Против пролизгување, rusting и отпорност на доказ ,многу издржливи.Оваа лук presser е одра-бесплатно и лесно да се чисти.67 инчи Дијаметар : 5cm / 1.На прес-само со плакнење под вода или преку машина за миење садови.Тоа е најдобар готвење gadgets, за жени и готвач.Тоа е суштински кујнски алатки.Оваа лук presser исто така доаѓа со Лук Рокер и нож за лупење Поставите ви даваат можност само да лупам вашиот лук, наместо на mincing тоа—на тој начин правејќи го овој Лук Притиснете и нож за лупење на најдобра вредност за цената!.СЕ ЧУВСТВУВААТ СИГУРНИ СО КУПУВАЊЕТО! → Кога цел денес, вие сте заштитени од страна на нашите 60 ден, не-прашања, побара, пари гаранција за враќање на, и нашите прекрасен услуги на клиентите.Да не најдете вашиот лук притиснете тешко да го користите, кои што бараат голема сила и тешко да се исчисти?И нашите лук притиснете ќе се направи на сите оние проблеми оди далеку.Карактеристики : Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ, одобрени Силикони Должина : 10.На прес-само со плакнење под вода или преку машина за миење садови.96 инчи Апликација : лук mincing и дробење Пакет содржина : 1 нерѓосувачки челик лук притиснете рокер, 1 лук нож за лупење, и 1 чистење со четка.Притиснете Add (додади во Кошничка со доверба!.Со лесно да зафат против пролизгување рачка, здрав нерѓосувачки челик, четка за чистење, и лук нож за лупење.

Главните карактеристики

Избор на клиент