.

.

Miniblings Ѕвезда Мобилен Мобилен Телефон Шарм Pendant Небото Божиќ Божиќ X-Mas Сребро.

Miniblings Ѕвезда Мобилен Мобилен Телефон Шарм Pendant Небото Божиќ Божиќ X-Mas Сребро.

DEN 560.16

Пристапност
Во достапна форма

++Мобилен телефон pendant со малку ѕвезди на метал Материјал Pendant : метал големината на pendant (без мозок) : 8mm Содржина : 1 Handyanhänger ++ КВАЛИТЕТ : рачно изработени со љубов!Направена во нашата работилница во Берлин во Германија ++ БЕНЕФИЦИИ : Погоден за алергија на страдалниците - Направени во и испратени од Германија ++ СРЕЌЕН ПОДАРОЦИ : Miniblings Накит за вашите најблиски! - Совршен подарок за вашата годишнина, роденден, поминаа тестот, ангажман, свадба, детски роденден итн. ++ ДОПОЛНИТЕЛНА ВРЕДНОСТ : ве Молиме посетете о.ur Продавницата за да ја најдете појавување на ѓердани, обетки, клучните прстени, коса клипови, манжетната линкови, прстени, мобилен телефон шарм, брошеви и привезоци.Ние исто така нудиме на жените накит, мажи накит,деца накит, домашни додатоци, играчки и DIY изработката на материјали.Мобилен телефон pendant со малку ѕвезди на метал Материјал Pendant : метал големината на pendant (без мозок) : 8mm Содржина : 1 Handyanhänger.

Главните карактеристики

Избор на клиент