.

.

menolana 300pcs Маскара Прачки Eyelash Четки Око Lash Продолжување Апликатори Калемење

menolana 300pcs Маскара Прачки Eyelash Четки Око Lash Продолжување Апликатори Калемење

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

На маскара applicators се совршени за употреба во текот eyelash продолжување апликација, чистење и отстранување, исто така, одлично за eyelash нијансирање апликација.На маскара прачки доаѓа во вкупно 100pcs, лесен и за еднократна употреба, лесно за употреба и удобен за носење.Висок квалитет на услужни влакната може да работи исклучително добро за четкање на вашите очи веѓите за подобрување на природната форма.Четка главата е многу флексибилен, и може да биде свиткана малку.Дршката род е кристал, прекрасна и мазна.Целосна најлон наежвам крајот е спирала, која овозможува поголема контрола и голема дистрибуција на маскара, без clumping.Опис : - На маскара прачки доаѓа во вкупно 100pcs, лесен и за еднократна употреба, лесно за употреба и удобен за носење. - Целосна најлон наежвам крајот е спирала, која овозможува поголема контрола и голема дистрибуција на маскара, без clumping. - На маскара applicators се совршени за употреба во текот eyelash продолжување апликација, чистење и отстранување, исто така, одлично за eyelash нијансирање апликација. - Високиот квалитет услужни влакната може да работи исклучително добро за четкање на вашите очи веѓите за подобрување на природната форма. - Четка главата е многу флексибилен, и може да биде свиткана малку.Дршката род е кристал, прекрасна и мазна.Спецификација : - Должина : 9.8 cm/3.85 инчен - Наежвам Должина : 2.6 cm/1.02 инчен - Материјали : Најлон Влакната+Кристал Рачка - Кол : 300 Pcs Package Вклучува : 300 Парчиња Eyelash Brushes Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме овозможи на tinny мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент