.

.

Lanparte FF-02 Следат Фокус со AB Тешко Stop (Црна)

Lanparte FF-02 Следат Фокус со AB Тешко Stop (Црна)

DEN 14613.60

Пристапност
Во достапна форма

AB стоп функција.Брзо ослободување менгеме.Arri стандард 12mm порта за камшик и брзина чудак.Овој 2nd генерација следат фокус има многу мазна knob вртење без backlash.Тоа доаѓа со многу врвен дизајн, како што се брзо ослободување менгеме, меѓусебно возење брзини, Arri стандард 12mm порта за камшик и брзина чудак, и AB тешко се запира.

Главните карактеристики

Избор на клиент