.

.

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Hallowee Слушање Музика Скелет Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата и Возрасните 17 Оз

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Hallowee Слушање Музика Скелет Печати Термос Шише за Вода за Топли

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Висок вакуум лемење технологија е усвоен.Дојде и изберете! ! ! ★★★★★- ★ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА★ Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со вашите производи, ве молиме да ги споделите со нас задоволително решение сакате и ќе работиме на тоа како е можно поскоро. ✔[Високо-Квалитетни Материјали]:тенџере телото е направено од нерѓосувачки челик, и додатоци се направени од храна одделение PP материјали.Секогаш можете да најдете модели кои го прават вашиот отчукување на срцето во нашата продавница.

Главните карактеристики

Избор на клиент